• pecka2016

    Kreativní hattrick? Pecka!

    Vyhlašování ankety
    o nejlepší reklamu roku je za námi.

14. 3. 2017

Víte, proč jsme se vyhlašování Prima Zlaté pecky 2016 zúčastnili (téměř) v plném počtu? Netrpělivě jsme očekávali, zda se nám podaří i do třetice vyhrát a otevřít tak bránu zlatého hattricku v kreativních disciplínách. Snad díky vynikající konstelaci Venuše s Opavou se nám to podařilo a pecka za koncept "Chráníme vaše soukromí" pro společnost ISOTRA spustila oslavy celého našeho týmu.

Po předchozích vítězstvích v kategoriích TV sport (Mobilcup, 2014) a Tisková inzerce (Mlčení bolí, 2015) jsme letošní peckou potvrdili pověst kreativní, full-service agentury. Hlavní dík ale patří našim klientům, kteří svou důvěrou v naše nápady umožňují, aby vznikaly skvělé reklamy, které se líbí nejen jim, ale i jejich publiku a odborné porotě.

Koncept "Chráníme vaše soukromí" vznikl jako jedna z kreativních linek vytvořených pro společnost ISOTRA, tradičního českého výrobce stínící techniky. ISOTRA je naším dlouholetým klientem, kterému zajišťujeme kompletní PR komunikaci, komunikaci na sociálních sítích, PPC kampaně ve vyhledávačích a v obsahové síti, včetně veškerých kreativních a grafických prací na marketingových materiálech, ale i produktech, nebo vzornících.

A co vy? Máte žaluzie proti sluníčku, nebo kvůli otravným sousedům?

Více z této kategorie: Předchozí Další