• pf veolia

    Odpovědné PF“

    dostala Veolia od GUIDELINE

18. 12. 2015

Komunikace společnosti Veolia se v roce 2015 výrazně zaměřila na zdůrazňování nutnosti obnovování přírodních zdrojů. Pod heslem Recourcing The World se společnost profilovala jako ekologicky zodpovědná firma, která si je vědoma, že zdroje, se kterými pracuje, jsou neuvěřitelně cenné.

Ve světě rostoucích potřeb a zmenšujících se zásob proto Veolia vyvíjí inovativní řešení zaměřená na udržitelný rozvoj. Směřují zejména k ochraně přírodních zdrojů a jejich lepšímu využití, ale také k novým metodám recyklace materiálů a využívání odpadu.

Letošní PF jsme proto v GUIDELINE navrhli tak, aby se lidé, kteří jej dostanou, na chvilku zastavili a uvědomili si, že voda a energie nejsou samozřejmostí, že jsou to zdroje, které je třeba důkladně chránit, šetřit a obnovovat.

Vánoční přání tvoří papírová skládačka, která na dvou dvoustranách vyzývá k zamyšlení nad přírodními zdroji a jejich skutečnou hodnotou pro náš život. Přání jsme vytvořili dvě pro dvě nejdůležitější odvětví, jimiž se Veolia zabývá, a to je voda a energie. Obě přání spojuje jak výtvarná forma, tak vánoční motiv sněhové vločky. Vytvářeli jsme je kompletně od návrhu po finální produkci tištěné i on-line verze.

Více z této kategorie: Předchozí Další